Zaproszenia na ślub – Podstawowe informacje

Zaproszenia na ślub – Podstawowe informacje

Zaproszenia na ślub to jeden z podstawowych elementów każdego wesela. Każdy stara się o to by były jak najbardziej oryginalne. Jednak ta sztuka nie każdemu się udaje. Zaproszenia ślubne Gorzów muszą być na samym początku dokładnie przemyślane. Nie możemy wejść na pierwszą lepszą stronę i wybrać pierwszych z brzegu zaproszeń. Wybór ten należy dokładnie przemyśleć wraz z naszą drugą połówką. Dopiero gdy dojdziemy do kompromisu ( co zazwyczaj jest ciężkie do osiągnięcia) możemy w końcu zamawiać wybrane zaproszenia.

Zaproszenia na ślub – kiedy zamawiać?

Najlepiej jest je zamówić jak najszybciej. Jeśli nasze zaproszenia na ślub powysyłamy miesiąc przed naszą uroczystością to bardzo dużo gości może po prostu na nią nie przyjść. Warto jest je powysyłać nawet pół roku przed ślubem aby każdy z naszych gości mógł spokojnie przybyć na nasze wesele. Jednak warto wybrać sklep, który nie będzie realizować naszego zamówienia ponad miesiąc (jak to często bywa). W naszym sklepie zamówienia są realizowane zwykle w ciągu 2-3 dni.

Jaką kolorystykę zaproszeń wybrać?

Wiele osób uzależnia kolor zaproszeń od wystroju sali weselnej, lub jakiegoś innego motywu przewodniego naszego wesela. Oczywiście wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas, jednak należy pamiętać, że kolor zaproszenia to jedna z najważniejszych cech decydujących o tym czy nasze zaproszenia ślubne będą po prostu ładne. W naszym sklepie internetowym znajdą państwo bardzo szeroką gamę kolorów.

Ile zaproszeń należy zamówić?

Oczywiście liczba zaproszeń jest uzależniona od liczby naszych gości. Warto jest zamówić około 10% zaproszeń więcej – gdy ktoś z naszych gości nie będzie mógł przyjść a my będziemy chcieli zaprosić kogoś innego. Wtedy nie będziemy się martwić czy zaproszenia na pewno zdążą przyjść ponieważ będziemy mieli zapas. Jeśli nie wykorzystamy wszystkich zaproszeń to nic nie szkodzi. Pozostałe posłużą nam jako bardzo fajna pamiątka naszego ślubu. Musimy pamiętać, że zaproszenia na ślub są uznawane jako jedna z wizytówek naszego wesela dlatego należy zadbać o to by były jak najładniejsze

Udostępnij ten wpis

Comments (5)

 • Anitka1985 Odpowiedz

  Zaproszenia ślubne Gorzów są bardzo ważnym elementem każdego wesela. Trzeba zadbac o to by były wyjątkowe 😉

  12 lipca 2016 o 15:57
  • Agata Bajbus Odpowiedz

   Wyjątkowe czyli takie jak z naszej strony 😉

   18 lipca 2016 o 15:51
 • BartekOlsztyn Odpowiedz

  Ja również zamawiałem zaproszenia ślubne z duzym wyprzedzeniem 😉

  1 sierpnia 2016 o 15:49
 • Andziaaaa28 Odpowiedz

  Ja miałam dylemat jakie wybrać zaproszenia ślubne Gorzów jednak poporsilam przyjaciółkę i jakoś dałyśmy rade 🙂

  3 sierpnia 2016 o 15:55
 • Malina24 Odpowiedz

  Zaproszenia na ślub to pierwszy z wiekszych problemow podczas organizowania wesela ^^

  4 sierpnia 2016 o 15:56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Nazwy marek i firm: Pampers, Rafaello, Ferrero Rocher oraz Mon Cheri są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.