Zawieszki Na Wódkę Weselną – Czy Są Ważne?

Zawieszki Na Wódkę Weselną – Czy Są Ważne?

Wiele osób rozmyśla nad tym czy zawieszki na wódkę weselną sprawdzą się na ich ślubie. Tutaj decyzja należy do nas, wszystko zależy od tego jakim funduszem na nasze wesele dysponujemy. Dużo młodych par jednak wychodzi z założenia, iż ma to być wydarzenie w ich życiu, które ma zapaść im w pamięci na długie lata – więc nie żałują na nie pieniędzy. Tutaj jednak musimy być ostrożni aby wydatki nie przerosły naszego budżetu, warto jest w pierwszej kolejności zarezerwować sale, kupić suknie, zamówić orkiestrę, kupić cały potrzebny alkohol oraz jedzenie i wtedy dopiero zająć się wystrojem sali. Nasza sala weselna również musi być odpowiednio ozdobiona, aby nasi goście czuli się w niej jak najlepiej.

Ozdoby sali a zawieszki na wódkę weselną

Jeśli już się zdecydujemy na wyżej wspomniane Zawieszki na wódkę weselną warto jest wybrać takie, które będą komponowały się z całym wystrojem sali. Wiele osób dobiera kolor zawieszek do koloru jakie miały zaproszenia dla gości oraz winietki z imionami. Tworzy to wtedy całkiem zgrany kontrast, na który goście na pewno zwrócą uwagę. Musimy pamiętać o tym, że zawieszki wyparły etykietki na alkohol, które były bardzo popularne. Dużo osób pozytywnie odbiera nowy trend. Dlaczego stały się tak popularne? Butelki wódki stojące bez żadnej ozdoby wyglądają po prostu nieestetycznie na tak pięknie przyozdobionym stole. Dzięki zawieszkom tych butelek prawie nie widać – komponują się z całym wystrojem naszego stołu. Ich zaletą jest nie tylko świetny wygląd ale również niska cena. Porównując cenę z efektem jaki oddają to jest to obowiązkowa dekoracja na każdym weselu.

Zawieszki na alkohol - kolorowe

Zawieszki na wódkę weselną – jakie wybrać?

Wybór należy tylko i wyłącznie do nas, ale warto dobrać takie wzory i kolory aby komponowały się z całym wystrojem sali bądź stołu weselnego. Zawieszki na alkohol są drobną ozdobą w porównaniu do całości wystroju sali jednak oddają na prawdę zadowalający efekt. Jeśli się na nie zdecydujemy to na pewno nie pożałujemy wydanych na nie pieniędzy.

Udostępnij ten wpis

Comments (7)

 • Małgosia Odpowiedz

  Zastanawiałam się czy kupic zawieszki na alkohol i mnie namówiliście 🙂

  31 marca 2016 o 15:38
  • Agata Bajbus Odpowiedz

   Bardzo się cieszymy z tego względu :). Nie pożałuje Pani !

   1 kwietnia 2016 o 15:28
 • Janusz Odpowiedz

  Dla mnie zawieszki na alkohol to pozycja obowiązkowa. Pozdrawiam

  8 kwietnia 2016 o 14:52
  • Marcelina Odpowiedz

   Ja też nie wyobrażam sobie wesela bez nich ^^

   12 kwietnia 2016 o 15:21
 • Tomeczek1983 Odpowiedz

  Zawieszki na wódkę weselną muszą byc inaczej wygląda to nie estetycznie

  13 kwietnia 2016 o 15:50
 • marylka12 Odpowiedz

  Mogę śmiało polecić ten sklep ! Zawieszki na alkohol sa po prostu świetne 🙂

  15 kwietnia 2016 o 12:59
 • adamo32 Odpowiedz

  Zawieszki na alkohol kupujecie wszystkie tego samego koloru czy wszystkie inne?

  26 kwietnia 2016 o 11:22

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Nazwy marek i firm: Pampers, Rafaello, Ferrero Rocher oraz Mon Cheri są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.