MASKOTKA PIESEK Z RĘCZNIKA

  • Opis
  • Opinie (1)
  • Zapytaj o produkt

MASKOTKA PIESEK Z RĘCZNIKA

Ręcznik o wymiarach 90 cm x 50 cm, uformowany w taki sposób, by przypominał postać pieska.

MASKOTKA PIESEK Z RĘCZNIKA idealny, orginalny i uniwersalny prezent dla maluszka w dniu Chrztu Świętego lub ukończenia pierwszego roku życia bądź kolejnych urodzin.

MASKOTKA PIESEK Z RĘCZNIKA może służyć jako ulubiona przytulanka, a gdy już się znudzi pozostaje praktyczny przedmiot użytku domowego.

Sam ręcznik podarowany w prezencie jest bardzo banalny, raczej nie mile widziany. W formie maskotki – pieska zrobi ogromne wrażenie nie tylko na obdarowanym, ale także na pozostałych Gościach biorących udział w uroczystości.

Produkt wykonany bez użycia szpilek, zbędnych nici czy innych niebezpiecznych materiałów dla dzieci.

MASKOTKA PIESEK Z RĘCZNIKA jest orginalnym prezentem, wywierającym niesamowite wrażenie na obdarowanym. Dzieci uwielbiają misie, maskotki, pieski dołączyliśmy do tego praktyczność. Maskotki zazwyczaj po pewnym czasie nudzą się i niestety zbierają kurz na dziecięcych półkach. Teraz można tego uniknąć i śmiało wykorzystać do innych celów.

Jeżeli rodzice nie wyrażaja zgody na zwierzaczka w domu idealne rozwiązanie ! Nasz piesek nie wymaga karmienia, wychodzenia na spacer, spragniony jest tylko przytulania. Fakt – jest to ręcznik, ale jego zastosowania przeróżne i zaskakujące. Piękne pieski w różnej gamie kolorystycznej pozwalają na obdarowanie i chłopca i dziewczynki.

 

1 review for MASKOTKA PIESEK Z RĘCZNIKA

  1. 5 z 5

    Moja mała dalej śpi z tym pieskiem :). Powiedziała, ze nikomu go nie odda. Fajna sprawa polecam !


Dodaj opinię

Nazwy marek i firm: Pampers, Rafaello, Ferrero Rocher oraz Mon Cheri są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.